Logo Farmagan

Fundamentem włoskiej firmy FARMAGAN jest rozwiązywanie problemów włosów i skóry głowy. Laboratoria marki działają od 1935 roku w Mediolanie, przekazując ekspercką wiedzę branży beauty. Instytut Ganassini założony przez prof. Domenico Ganassini di Camerati od początku swojego istnienia specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu nowoczesnych preparatów farmaceutycznych i dermokosmetycznych.

Oficjalna strona marki Farmagan
Dlaczego FARMAGAN?

Najwyższa jakość

Zasada regularności szkoleń w Akademiach Maniewski znajduje odzwierciedlenie w jakości usług wykonywanych przez stylistów pracujących na kosmetykach Farmagan.

Nauka w służbie natury

Testy dermatologiczne i mikrobiologiczne sprawiły, że w unikatowych recepturach maksymalnie wykorzystano olejki eterycze i ekstrakty roślinne.

Dostępność

Kosmetyki FARMAGAN dostępne są w miejscach, dla których edukacja, jakość i poczucie bezpieczeństwa klientów są najważniejsze.

Kaszmirowa keratyna HS3

BIOACTIVE HS3 to innowacyjna, naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników na bazie unikalnej kaszmirowej keratyny. Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia.. Efekt zabiegu wykonywanego w salonie utrzymuje się nawet do 3 miesięcy.

W ramach serii dostępne są produkty do pielęgnacji po zabiegu.

Szampon zapobiegający puszeniu, idealny do stosowania po zabiegu kaszmirowej keratyny, nie powoduje nadmiernego wypłukiwania produktu z włosów. Odżywka, która nadaje włosom blask, nawilża oraz wzmacnia efekt pogrubienia włosów. Wygładzające i restrukturyzujące serum arganowe, które można stosować do pielęgnacji włosów przed modelowaniem, na suche włosy po modelowaniu oraz do pielęgnacji skóry szyi i dekoltu.

Specjaliści FARMAGAN polecają zabieg Hs3 dla włosów:

  • cienkich, słowiańskich, które po zabiegu są pogrubione bez zbędnego obciążenia
  • zniszczonych i porowatych, których struktura zostaje wyrównana i wygładzona
  • po zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania - zabieg odbudowuje włos od wewnątrz oraz regeneruje jego łuskę

Zdjęcie produktu Zdjęcie produktu Zdjęcie produktu
Zdjęcie produktu
Bioactive HS3

Jak wygląda zabieg HS3 z kaszmirową keratyną? Jaki jest jego efekt? Jak długo się utrzymuje? Na te pytania odpowiedzieliśmy w kolejnym video FARMAGAN nagranym w salonie Ernesta Kawy w Szczecinie. Tym razem gwiazdą filmiku prócz kosmetyków z serii HS3 jest Rafał Garabias - bohater programu "Królowe Życia".

Dowiedz się więcej