Poznaj nas bliżej - każdego z osobna

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego salonu. Jeżeli masz ochotę na zmianę wizerunku, albo jego odświeżenie, bądź pielęgnacje włosów - proponujemy Ci połączyć to z chwilą odprężenia i pyszną kawą.  Każdy z nas ma swój niepowtarzalny styl - ale dla nas najważniejszy jest Twój styl. Chcemy abyś to Ty i twoje  upodobania stanowiły najważniejszą część wizyty. Nie tylko zadbamy o Twoje włosy, ale również doradzimy sposoby stylizacji i dobierzemy odpowiednią pielęgnację do domowego zacisza. W naszym salonie możesz skorzystać z usług specjalistów:

Nasz zespół
Zdjęcie pracownika

Sergiusz Szafrański

Właściciel salonu

Swoją miłość do fryzjerstwa odkrył już w dzieciństwie. Później szkoła, praktyki, szkolenia - przerodziły miłość w znakomite umiejętności i precyzję, jednym słowem profesjonalizm. Jego inspiracje stanowią najnowsze trendy modowe oraz nowoczesne techniki koloryzacji. Lubi szalone stylizacje krótkich włosów, oraz gładkie, długie linie cięcia. Najważniejsza jest dla niego sumienność. Jego hobby to dobra książka i muzyka. Uważa, że każdą stylizację tworzy inna melodia.

Zadzwoń 502-732-511
Zdjęcie pracownika

Katarzyna Gajda

Stylista

Uwielbia nasycone kolory, w szczególności rudości i róże. Zawsze dąży do naturalnych stylizacji. Kocha długie włosy i rozświetlenia refleksami. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Już podczas zajęć praktycznych w szkole fryzjerskiej czuła się jak ryba w wodzie. Nie lubi monotonii i zawsze dąży do zmian na lepsze- również na włosach klientów. Poza refleksami, Kasia lubi strzyżenia męskie i krótkie strzyżenia damskie, podkreślone artystycznym nieładem.

Zarezerwuj wizytę
Zdjęcie pracownika

Kamila Kwoka

Stylista

Od dziecka marzyła, by zostać fryzjerką. Już w tym czasie zaczęła tworzyć pierwsze fryzury i do dziś uwielbia upięcia. Najlepiej odnajduje się w stylu romantycznym. Wciąż doskonali swój warsztat wybierając klasyczne strzyżenia i koloryzacje cechujące się naturalnością i lekkością. Lubi nowości, kocha zwierzęta i chętnie spędza czas uprawiając sport.

Zarezerwuj wizytę
Zdjęcie pracownika

Paulina Klekot

Fryzjer

Satysfakcje daje jej praca z ludźmi, lubi zmiany i brak monotonii dnia codziennego. We fryzjerstwie pokochała od początku upięcia i finezyjne uczesania. Lubi bawić się kolorem przy jednoczesnym podkreślaniu naturalnego piękna drzemiącego w każdym włosie. W czasie wolnym oddaje się książkom i filmom fantasy.

Zarezerwuj wizytę