Warm Classic'19

Kolekcja Warm Classic’19 powstała z myślą o każdej kobiecie. Często pytacie nas co jest kwintesencją aktualnych trendów i jakie cięcia oraz kolory Wam możemy zaproponować. Obecnie trendy wyznaczają pewien kierunek, ale każda fryzura musi być dopasowana do Ciebie. Do Twoich upodobań, włosów i typu urody. Ale wychodzimy dalej naprzeciw oczekiwaniom. Fryzura nie tylko powinna być łatwa do modelowania. Powinna odzwierciedlać Ciebie.

Czy każdego dnia nosisz włosy tak samo ułożone? W naszej kolekcji pragniemy pokazać, że każdą fryzurę można układać na wiele sposobów. Dlatego prezentujemy Wam dwie odsłony każdej stylizacji. Skąd czerpaliśmy inspirację? W roku 2019 dążymy do ocieplenia rzeczywistości, która nas otacza. Zewsząd docierają do nas zimne kolory. Wprowadźmy trochę życia! Mało słońca? Mało radości? Dodajmy więcej blasku, złota, pomarańczu, czy najmodniejszego różu o złotym podtonie. Cięcia klasyczne, nawiązujące do lat 70. i 90. Fryzurom nawet tym spokojnym dodajmy lekkiego pazura, albo szaleństwa i nieładu, jeżeli jesteś na to gotowa.

Pragniesz zmiany? Modnej, elastycznej i dopasowanej do Ciebie? Zapraszamy na nasze fotele.

Zdjęcie kolekcji Zdjęcie kolekcji Zdjęcie kolekcji Zdjęcie kolekcji Zdjęcie kolekcji Zdjęcie kolekcji Zdjęcie kolekcji Zdjęcie kolekcji